Czcionka: A A A
Szukaj:
E-platforma
Strona startowa
ma pomóc nam przekazać naszym studentom wszystkie ważne informacje dotyczące funkcjonowania Szkoły (Tablica ogłoszeń), a także ułatwić Wam organizację procesu nauki (Twoje notatki).
Na stronę startową zostaniesz przeniesiony bezpośrednio po zalogowaniu się na platformie lub po kliknięciu przycisku [«] znajdującym się w menu
Okno robocze strony głównej jest podzielone na dwie części: 1. Tablicę ogłoszeń, która jest podzielona na dwie kategorie:
  1. Informacje ogólne - skierowane do wszystkich studentów
  2. Informacje dla Twojej grupy - skierowane do Twojej grupy
2. Kalendarz wraz z Twoimi notatkami
Zakładka Twoje notatki pozwala na dodawanie własnych wpisów które uruchamiane są jako wyskakujące okienko w dniu który został określony jako data wyświetlenia notatki. Aby dodać notatkę należy kliknąć na przycisk [+ Dodaj] a następnie ustawić treść notatki (Obecność notatki zaznaczona jest podświetleniem dnia w kalendarzu).
Aby wyświetlić notatkę należy kliknąć na jej tytuł
W zakładce Twoje notatki pokazanych jest maksymalnie 5 notatek posortowanych według daty ich wyświetlenia (im późniejsza data wyświetlenia notatki tym dalsza pozycja na liście notatek) Przycisk [Pokaż wszystkie] służy do wyświetlenia wszystkich zapisanych notatek.